Planetka UFFO | Kavárna UFFO

Logo

Dětská skupina PLANETKA UFFO v Mostě
pro děti od 2 let

Srdečně vás zveme do nové dětské skupiny Planetka.  Rodičům nabízíme péči o děti ve věku od 2 do 4 let.

Naším cílem je vytvořit pro Vaše děti rodinné přátelské prostředí a naučit je spoustě nových dovedností.

Setkáte se zde s porozuměním, citlivým přístupem a příjemnou atmosférou.

Angličtina, logopedie, ergoterapie. Možnost nepravidelné docházky

 Most, Brněnská 714/30 🚀

 

 

Zaregistrujte své dítě

 

O planetce

Kde je radost, tam je smích.

Pomáháme s radostí a smíchem v prvních krůčcích za poznáním dětem nejen zdravým, ale úspěšně integrujeme i děti se speciálními potřebami. Setkáte se zde s porozuměním, citlivým přístupem a příjemnou atmosférou. Našim cílem je vytvořit pro Vaše děti rodinné a přátelské prostředí a naučit je spoustě nových dovedností s ohledem na individuální potřeby každého dítěte.

Individuální potřeby dětí

Na naši PLANETCE se  budou podporovat individuální potřeby dětí. Naše tety k nim budou přistupovat s laskavostí, tak aby odloučení od rodičů bylo pro ně příjemné a tento důležitý krok v jejich životě byl dobrou vzpomínkou. Pokud má vaše dítě koníček, zájem nebo oblast, ve které by se rádo rozvíjelo dál? Není problém nám při nástupu tuto informaci sdělit, a my se budeme snažit dítěti nabízet aktivity a věci, které ho budou podporovat a rozvíjet v dané oblasti.

Pohybové aktivity

Pohybové aktivity jsou ve skupince zajištěny venkovní zahradou pro děti už od 2 roka. Pohyb dětí a rozvoj hrubé motoriky je na naší PLANETCE dalším důležitým prvkem. Proto se také chystáme  zaměřit na sportovní aktivity jako je plavání a návštěva sportovní haly. Další podpůrnou  činnosti budou ergoterapeutická cvičení a hry. Děti se naučí novým  dovednostem,  které jsou důležité nejen pro motoriku, ale i řeč, psaní a učení.

Angličtina a jiné aktivity

Dětem nabízíme i jiné aktivity jako například angličtina, tvoření, rukodělné aktivity. Základy angličtiny už s prvním slovem, proč ne!? Naše tety děti naučí barvy, zvířata nebo třeba písničky a říkanky. Na naší planetě se bude rozvíjet  tvořivá fantazie každého děťátka. Chystáme spolupráci s ZUŠ v Mostě, kterou máme hned za rohem a těšíme se na nová poznání a rozvoj jemné motoriky, fantazie. Těšíme se na díla, která děti vyrobí a jejich osobní pokroky.

 

Ceník školky

 

 

 

 

 

 

Vyplňte přihlášku

 

Naším cílem je nabídnout péči o dítě rodičům, kteří plánují návrat do práce nebo pracují, a rádi by své děti umístili do menšího kolektivu 12 dětí v rodinném prostředí. Pracujeme formou individuálního přístupu k dítěti. Momentálně je dětská skupina ve fázi budování. Po stavebních úpravách jí čeká zápis do evidence dětských skupin MPSV. Už teď se ale můžete nezávazně přihlásit a domluvit si první návštěvu.

 

Děti přijímáme během celého roku s možností nepravidelné docházky, dle potřeb rodičů. Pokud vás trápí, že vaše dítě stále ještě nosí plenku, naše skvělé Tety s tím děťátku pomohou. Děti nemusí být při nástupu do školky odplenkované.


Vyplněním dáváte souhlas ze zpracování údajů pro naše účely.
Data neposkytujeme třetím stranám.

 

 

Dokumenty ke stažení

 

Zákonný zástupce

O dítěti